Jakie zalety niesie za sobą lifting we Wrocławiu przy wykorzystaniu zabiegu HIFU?

Jakie zalety niesie za sobą lifting we Wrocławiu przy wykorzystaniu zabiegu HIFU

Ujędrnienie twarzy, szyi i dekoltu możliwe jest przy użyciu różnych innowacyjnych maszyn, takich jak HIFU, czyli urządzenie do liftingu we Wrocławiu. W klinice medycyny estetycznej możliwe jest przywrócenie właściwego napięcia skóry twarzy, czy też spłycenie zmarszczek bez użycia skalpelu. Na czym polega wspomniany zabieg?

HIFU, czyli skuteczny lifting we Wrocławiu bez użycia skalpela

Przyczyną utraty elastyczność i napięcia skóry jest w głównej mierze upływający czas, styl życia, a mianowicie stosowany rodzaj diety i aktywność fizyczna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń do liftingu we Wrocławiu takich jak HIFU można w nieinwazyjny sposób znacznie opóźnić proces starzenia się, poprzez okresowe pobudzanie komórek do regeneracji, wytwarzania kolagenu i elastyny. Dodatkową korzyścią jest przywrócenie cerze promiennego wyglądu i wygładzenie skóry objętej zabiegiem.

Jak działa urządzenie do liftingu we Wrocławiu?

HIFU – urządzenie do liftingu we Wrocławiu https://glowclinic.pl/lifting.html – działa w oparciu o emisję wysoko skoncentrowanej wiązki energii ultradźwiękowej, która przenika do głębokich warstw skóry i wprawia komórki w drgania. Ruch ten rozgrzewa je do temperatury 60–70 stopni, obkurczenie tkanek i zainicjowanie procesu odbudowy kolagenu. Wspomniany lifting we Wrocławiu pozwala zaobserwować efekty zabiegu już w parę chwil po zakończeniu pierwszego zabiegu, choć trwałe zmiany kształtu twarzy i napięcia policzków, widoczne będą dopiero w kilka miesięcy po zabiegu.

Zalety liftingu we Wrocławiu z użyciem HIFU

Podstawową zaletą HIFU, jako zabiegu pozwalającego na lifting we Wrocławiu bez użycia skalpela, jest możliwość zastosowania ultradźwięków działających przeciwstarzeniowo nie tylko na twarz, ale i całe ciało – aby je ujędrnić lub zredukować tkankę tłuszczową. Co ważne nie ma konieczności specjalnie się do nich przygotowywać, a zaraz po wykonaniu można bezpiecznie wrócić do swych codziennych aktywności.

About the Author

You may also like these